Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj23
tydzie170
miesi帷471
wszystkie327909

Go軼imy

Odwiedza nas 4 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2012 arrow MW M這dziczka 2012
MW M這dziczka 2012 Drukuj

 

     
Indywidualne Mistrzostwa Województwa   M這dziczek
14.04.2012 Che軛no
L.p Nazwisko Imi Klub ur Pkt
1. Szczuka Agata LUKS Che軛no 2000 60
2. Hennig Katarzyna LUKS Chelmno 1999 56
3. Szymczak Julia IKTS Note Inowroc豉w 2000 53
4. B豉瞠jewicz Zuzanna LUKS Che軛no 2001 51
5-8 Kwiatkowska Weronika IKTS Note Inowroc豉w 1999 46
  Koco Sandra LUKS Che軛no 2000 46
  Dziadkowiec Aneta LUKS Che軛no 1999 46
  Gaca Alicja UZTS Barcin 2000 46
Eliminacje do pó貨inaów Mistrzostw Polski
L.p Nazwisko Imi Klub ur. Pkt.
1-2 B豉瞠jewicz Zuzanna LUKS Che軛no 2001   awans do pó貨. MP
  Szymczak Julia IKTS Note Inowroc豉w 2000   awans do pó貨. MP
3-4 Gaca Alicja UZTS Barcin 2000  
  Kwiatkowska Weronika IKTS Note Inowroc豉w 1999  
5-8 υ篡雟ka Agata UZTS Barcin 2000 40
  Rink Oliwia Krajna S瘼ólno 1999 40
  Kwiatkowska Alicja LUKS Che軛no 2000 40
  Ka豉 Julia Krajna S瘼ólno 2001 40
9-16 Tobolska Magdalena Kusy Laskowice 1999 33
  Siwiec Daria IKTS Note Inowroc豉w 2000 33
  Wojciechowska Martyna Elektryk Maximus Broker Toru 2001 33
  P豉chta Weronika LUKS Che軛no 2002 33
  Rybacka Patrycja Krajna S瘼ólno 2001 33
  Adamska Wiktoria Tytan 65 Bydgoszcz 2002 33
  Wollermann Patrycja ULKS Kamie Kr. 2000 33
  Jackowska Julia UZTS Barcin 2001 33
17-24 Urba雟ka Martyna Sokó Gniewkowo 1999 24
  Lichocka Antonina Tytan 65 Bydgoszcz 2001 24
  Piór Patrycja Kusy Laskowice 1999 24
  Sikorska Zuzanna Tytan 65 Bydgoszcz 2002 24
  Pawlak Paulina IKTS Note Inowroc豉w 2000 24
  Partyka Weronika Kusy Lasowice 2000 24
  Kwiatkowska Marita IKTS Note Inowroc豉w 2003 24
  Rumi雟ka Izabela Kusy Laskowice 1999 24
25-32 Or這wska Ma貪orzata Tytan 65 Bydgoszcz 2001 13
  Suchocka Alicja Kusy Lasowice 2000 13
  Panek Daria LUKS Che軛no 2002 13
  D帳rowska Lucyna Piast Kruszwica 1999 13
  Stosik Dominika Kusy Lasowice 2000 13
  Suchocka Oliwia Sokó Gniewkowo 1999 13
  Weso這wska Julia Kusy Lasowice 2000 13
  Duszy雟ka Dominika Tytan 65 Bydgoszcz 2001 13
Gra podwójna
1. Szczuka - Hennig LUKS Che軛no  
2. Dziadkowiec - Koco LUKS Che軛no  
3. Kwiatkowska Al.- B豉瞠jewicz LUKS Che軛no  
4. Gaca - υ篡雟ka UZTS Barcin  
5-8 Pawlak-Siwiec IKTS Note Inowroc豉w  
  Kwiatkowska W-Szymczak IKTS Note Inowroc豉w  
  Adamska-Jackowska Tytan-UZTS Barcin  
  Rink-Rybacka Krajna S瘼ólno  
9-16 Or這wska-Duszy雟ka Tytan 65 Bydgoszcz  
  Tobolska - Piór Kusy Laskowice  
  Rumi雟ka-Wojciechowska Kusy - Elektryk  
  Panek - P豉chta LUKS Che軛no  
  Partyka - Stosik Kusy Laskowice  
  Ka豉 - Wollermann Krajna-ULKS Kamie Kr.  
  Sikorska-Lichocka Tytan 65 Bydgoszcz  
  D帳rowska-Kwiatkowska Marita Piast Kruszwica=IKTS Note  
17-18 Weso這wska-Suchocka Alicja Kusy Laskowice  
  Urba雟ka-Suchocka Oliwia Sokó Gniewkowo  
Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek
15.04.2012 Chelmno
1. LUKS I Che軛no Szczuka Agata Hennig Katarzyna   lista PZTS
2. LUKS II Che軛no Dziadkowiec Aneta Koco Sandra   lista PZTS
3. UZTS  Barcin Gaca Alicja υ篡雟ka Agata   awans do pó貨. MP
4. LUKS III Che軛no B豉瞠jewicz Zuzanna Kwiatkowska Alicja   awans do pó貨. MP
5-8 Kusy II Laskowice Tobolska Magdalena Piór Patrycja  
  IKTS Note I Inowroc豉w Szymczak Julia Kwiatkowska Weronika  
  Krajna S瘼ólno Rink Oliwia Ka豉 Julia Rybacka Patrycja
  IKTS Note II Inowroc豉w Siwiec Daria Pawlak Paulina  
9-16 Elektryk Maximus Broker Toru Olech Aleksandra Wojciechowska Martyna  
  Tytan I Bydgoszcz Adamska Wiktoria Sikorska Zuzanna  
  Kusy III Laskowice Partyka Weronika Mitana Aleksandra  
  LUKS IV Che軛no P豉chta Weronika Panek Daria  
  Sokó Gniewkowo Urba雟ka Martyna Suchocka Oliwia  
  ULKS I Kamie Kraje雟ki Wollermann Patrycja Czapiewska Weronika  
  Kusy I Laskowice Zara Wioletta Rumi雟ka Izabela  
  Tytan II Bydgoszcz Duszy雟ka Dominika Lichocka Antonina Or這wska Ma貪orzata
17-18 ULKS II Kamie Kraje雟ki Szymanowicz Monika Delekta Wiktoria  
  Kusy IV Laskowice Weso這wska Julia Suchocka Alicja Stosik Dominika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA