Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień51
miesiąc414
wszystkie329259

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2014 arrow MW Seniorka 2014
MW Seniorka 2014 Drukuj

 

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek - el. do Mistrzostw Polski

 
 

16.03.2014   Sępólno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

 

1.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

120

awans do MP

2.

Bobrowska

Irena

AZS UMK Toruń

1982

115

 

3.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

110

 

4.

Moskal

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

105

 

5-8

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

98

 

 

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

98

 

 

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

98

 

 

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

98

 

9-16

Kwiatkowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

1999

83

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

83

 

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

83

 

 

Bejenka

Karolina

UZTS Barcin

1997

83

 

 

Jędrzejewska

Anna

UZTS Barcin

1996

83

 

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

83

 

 

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

83

 

 

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

83

 

17-23

Kowal

Anna

UZTS Barcin

1987

63

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

63

 

 

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

63

 

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

63

 

 

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

63

 

 

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

63

 

 

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

63

 
             
             
 

Gra Podwójna

         
             

1.

Dziadkowiec - Moskal

 

LUKS Chełmno

     

2.

Hennig - Szczuka

 

LUKS Chełmno

     

3.

Ciemna - Palacz

 

 IKTS Noteć Inowrocław

     

4.

Kowal - Gaca

 

UZTS Barcin

     

5-8

Kocoń Anika- Błażejewicz

 

LUKS Chełmno

     

 

Łożyńska - Baczyńska

 

UZTS Barcin

     

 

Bejenka - Jędrzejewska Anna

 

UZTS Barcin

     

 

Płachta - Szatkowska

 

LUKS Chełmno

     

9-11

Kwiatkowska Wer. - Szymczak

 

 IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Bobrowska - Kwiatkowska Al..

 

AZS UMK Toruń-LUKS Chełmno

     

 

Rink - Rybacka

 

Krajna Sępólno

     
             
 

Gra Mieszana

         
             

1.

Dzikowski-Dziadkowiec

 

LUKS Chełmno

     

2.

Kotowski - Szczuka

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

3.

Białek - Kocoń Anika

 

Gwiazda - LUKS Chełmno

     

4.

Woskowicz Marcin-Moskal

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

5-8

Wiśniewski-Palacz

 

Energa Manekin-IKTS Noteć

     

 

Woskowicz Mateusz-Kowal

 

LUKS Chełmno-UZTS Barcin

     

 

Lica - Jędrzejewska Anna

 

Krajna Sępólno-UZTS Barcin

     

 

Kulpa - Płachta

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

9-16

Leszczyński Krz. - Łożyńska

 

Gwiazda -UZTS Barcin

     

 

Maruszak -Błażejewicz

 

Energa Manekin-LUKS Chełmno

     

 

Maćkowiak-Kwiatkowska Wer.

 

 Olimpia - IKTS Notec Inowrocław

     

 

Leszczyński Zb.-Bobrowska

 

Gwiazda -AZS UMK Toruń

     

 

Kurtyka - Gaca

 

Energa Manekin-UZTS Barcin

     

 

Gronowski - Hennig

 

LUKS Chełmno

     

 

Piotrowski Mikołaj- Ciemna

 

Gwiazda - IKTS Noteć

     

 

Łukaszewski-Kwiatkowska Al..

 

Piast Kruszwica-LUKS Chełmno

     

17-22

Adamczyk - Szymczak

 

Olimpia-IKTS Noteć Inowrocław

     

 

Modliborski-Baczyńska

 

Olimpia-UZTS Barcin

     

 

Masiak - Bejenka

 

Krajna Sępólno-UZTS Barcin

     

 

Wieczerzak - Rink

 

Krajna Sępólno

     

 

Rogowski - Rybacka

 

Krajna Sępólno

     

 

Michalczewski - Jackowska

 

Krajna Sępólno - UZTS Barcin

     

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA