Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj22
tydzień48
miesiąc483
wszystkie332768

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 15/16 Drukuj

 

       

I WTK Seniorów

   
 

13.09.2015 Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

90

awans do I Grand Prix

2.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

85

awans do I Grand Prix

3.

Dzikowski

Mareusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

81

 

4.

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

83

77

 

5-6

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

73

 

 

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

73

 

7-8

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

 

 

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

69

 

9.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

65

 

10.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

63

 

11-12

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

60

 

 

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

60

 

13-16

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

53

 

 

Wesołowski

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

53

 

17-24

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

40

 

 

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

 

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

 

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

 

 

Adamczyk

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

95

40

 

 

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

40

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

40

 

 

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

60

40

 

25-32

Łukaszewski

Krystian

Pogoń Mogilno

87

25

 

 

Masiak

Tomasz

Tarpan Mrocza

88

25

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

25

 

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

25

 

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

25

 

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

25

 

 

Szczepański

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

85

25

 

33-48

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

 

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

17

 

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

17

 

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

17

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

17

 

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

 

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

17

 

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

 

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

17

 

 

Belter

Karol

Tarpan Mrocza

96

17

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

99

17

 

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2

17

 

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

98

17

 

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

1

17

 

49-50

Cholewiński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

15

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

99

15

 

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz