Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień65
miesiąc316
wszystkie328471

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow I WTK Juniorek
I WTK Juniorek 15/16 Drukuj

 

       

I WTK Juniorek

   
 

20.09.2015  Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

70

awans do I Grand Prix

2.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

66

awans do I Grand Prix

3.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

62

 

4.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

59

 

5-6

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

56

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

56

 

7-8

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

52

 

 

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

52

 

9-10

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

49

 

 

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

49

 

11-12

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

45

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

45

 

13-16

Dąbrowska

Natalia

Start Lubraniec

1999

39

 

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

39

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

39

 

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

39

 

17-24

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

28

 

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

28

 

 

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

28

 

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

28

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

Wszelaki

Martyna

UZTS Barcin

2000

28

 

25-28

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

18

 

 

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

18

 

 

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

18

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

18

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA