Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzie105
miesi帷519
wszystkie322456

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow M這dzicy po I WTK
M這dzicy po I WTK 15/16 Drukuj

 

       

Po I WTK M這dzików 2015/16

 
           

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Po I WTK

1.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

77

2.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

67

3.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

62

4.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

54

5.

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

44

6.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

42

7-8

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

39

 

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

39

9.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

37

10.

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

36

11.

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

35

12-13

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

31

 

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2005

31

14-17

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

28

 

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

28

 

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

28

 

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

28

18-25

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

20

 

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

20

 

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

20

 

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

 

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

20

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

20

 

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

20

26.

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

13

27-33

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

11

 

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

11

 

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

11

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

11

 

υpacki

Jakub

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2006

11

 

Kwiatkowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

2004

11

 

Ró篡cki

Szymon

KST Energa-Manekin Toru

2003

11

34-41

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

6

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

6

 

Ratusi雟ki

Robert

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

 

Jó德iak

Oskar

Gwiazda Bydgoszcz

2003

6

 

Przekwas

Konrad

Sokó Gniewkowo

2004

6

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

6

 

Ledzi雟ki

Dawid

Kusy Laskowice

2004

6

 

Jarz瑿ski

Adam

Kusy Laskowice

2004

6

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA