Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 15/16 Drukuj

 

       

Po I WTK Seniorów 2015/16

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

Dyjas

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

95

 

1.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

2.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

170

3.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

148

4.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

144

5.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

135

6.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

60

125

7.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

115

8.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

95

9.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

95

10.

Dzikowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

81

11.

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

83

77

12-13

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

73

 

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

73

14.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

15-16

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

60

 

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

60

17-19

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

53

 

Wesołowski

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

53

20.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

45

21.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

45

22-26

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

40

 

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

 

Adamczyk

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

95

40

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

40

27-34

Łukaszewski

Krystian

Pogoń Mogilno

87

25

 

Masiak

Tomasz

Tarpan Mrocza

88

25

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

25

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

25

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

25

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

25

 

Szczepański

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

85

25

35-50

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

17

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

17

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

17

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

17

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

17

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

17

 

Belter

Karol

Tarpan Mrocza

96

17

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

99

17

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2

17

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

98

17

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

1

17

51-52

Cholewiński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

15

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

99

15

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA