Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień54
miesiąc468
wszystkie322405

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Juniorzy po I WTK
Juniorzy po I WTK 15/16 Drukuj

 

       

Po I WTK Juniorów 2015/16

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa- Manekin Toruń

1998

230

2.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

168

3.

Węderlich

Damian

KST Energa- Manekin Toruń

1998

166

4.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

149

5.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

111

6.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

95

7.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

90

8.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

85

9.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

76

10.

Wesołowski

Filip

KST Energa- Manekin Toruń

1998

62

11-12

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

60

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

60

13.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

59

14-15

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

56

16.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

49

17-18

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

49

 

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

49

19.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

45

20.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

43

21-23

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

39

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

24-31

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

28

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

28

 

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

28

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

28

32-39

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

16

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

16

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2001

16

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

16

40-55

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

10

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

10

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

10

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

10

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

10

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

10

 

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

10

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Grudziądz

2002

10

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

10

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

56-59

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

9

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

9

 

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

9

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA