Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień65
miesiąc316
wszystkie328471

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow II WTK Juniorów
II WTK Juniorów 15/16 Drukuj

 

       

II WTK Juniorów 2015/16

   
 

22.11.2015   Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

70

awans do II Grand Prix

2.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

66

awans do II Grand Prix

3.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

62

 

4.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

59

 

5.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

57

 

6.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

55

 

7.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

53

 

8.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

51

 

9-10

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

49

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

49

 

11-12

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

45

 

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

45

 

13-16

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

39

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

 

 

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

39

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

39

 

17-24

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

28

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

28

 

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

28

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

28

 

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

28

 

 

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

 

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

28

 

25-32

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

16

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

16

 

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

16

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

16

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

16

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

16

 

33-48

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

10

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

10

 

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

10

 

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

10

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

 

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

10

 

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

 

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

10

 

 

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

10

 

 

Reniecki

Adrian

Olimpia Grudziądz

2000

10

 

 

Ostrowski

Piotr

Olimpia Grudziądz

2000

10

 

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

10

 

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

10

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

10

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

10

 

49-55

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

9

 

 

Gnutek

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

9

 

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

9

 

 

Dabrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

9

 

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

9

 

 

Sikora

Michał

Rogóźno

2000

9

 

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

9

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

10

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

10

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

10

 
             
 

Zawodnicy: Lemański, Marchlewski, Kwaśnik, Zglinski, Zakrzewski

 
 

otrzymują średnią z I WTK - udział w II Grand Prix młodzików

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA