Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj3
wczoraj23
tydzień3
miesiąc504
wszystkie323806

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 15/16 Drukuj

 

       

             

II WTK Żaków 2015/16

   
 

                20.12.2015    Solec Kujawski

         

 

 

 

 

 

   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

40

awans do II Grand Prix

2.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

37

awans do II Grand Prix

3.

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

35

 

4.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

33

 

5.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

32

 

6.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

31

 

7.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

30

 

8.

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

29

 

9.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

28

 

10.

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

27

 

11-12

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

25

 

 

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

25

 

13-16

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

22

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

22

 

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

22

 

 

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

22

 

17-24

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

16

 

 

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

16

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

16

 

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

16

 

 

Malinowski

Jalub

Niestowarzyszony

2006

16

 

 

Bylinko

Filip

LUKS Chełmno

2005

16

 

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

16

 

 

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

16

 

25-32

Pilarski

Tobiasz

UKS Kusy Laskowice

2005

8

 

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

8

 

 

Marchewka

Przemysław

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

8

 

 

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

8

 

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

8

 

 

Jasiński

Marcel

Piast Łasin

2006

8

 

 

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

8

 

 

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

8

 

33-35

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

5

 

 

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

5

 

 

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

5

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA