Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień64
miesiąc315
wszystkie328470

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 15/16 Drukuj

 

       

Kadetki po II WTK  2015/16

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

Razem

1.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

117

104

221

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

82

94

176

3.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

94

74

168

4.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

54

63

117

5.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

52

57

109

6.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

55

107

7.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

50

99

8.

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

44

48

92

9.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

44

46

90

10.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

45

44

89

11.

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

45

41

86

12.

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

38

38

76

13.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

33

42

75

14-15

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

33

66

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

33

66

16.

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

24

38

62

17-18

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

24

33

57

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

33

57

19.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

33

24

57

20.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

24

24

48

21.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

38

 

38

22-25

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

13

24

37

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

13

24

37

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

13

24

37

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

13

24

37

26-27

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

 

24

24

 

Babilińska

Katarzyna

Kusy Laskowice

2004

 

24

24

28-31

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

24

 

24

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

24

 

24

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

24

 

24

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

24

32-33

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

 

16

16

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

 

16

16

34-36

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

13

 

13

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

 

13

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

13

 

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA