Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie68
miesi帷319
wszystkie328474

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow M這dziczki po II WTK
M這dziczki po II WTK 15/16 Drukuj

 

       

M這dziczki po II WTK 2015/16

     
               

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

77

65

142

2.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

62

54

116

3.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

56

52

108

4.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

52

54

106

5.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

44

42

86

6.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

41

44

85

7.

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

37

44

81

8.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

39

38

77

9.

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

41

36

77

10.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

36

31

67

11-12

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

34

62

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

28

34

62

13.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

33

28

61

14.

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

30

28

58

15.

Firlit

Agnieszka

Piast ζsin

2004

31

20

51

16.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

28

48

17.

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

28

20

48

18-22

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

20

20

40

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

20

20

40

 

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

20

40

 

Górska

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

20

20

40

 

Zara

Oktawia

Kusy Laskowice

2004

20

20

40

23.

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

11

28

39

24.

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

 

31

31

25.

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

11

20

31

26.

Michalowa

Kinga

LUKS Che軛no

2006

20

11

31

27-32

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

11

11

22

 

Kopera

Dominika

Kusy Laskowice

2004

11

11

22

 

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

11

11

22

 

Lach

Iga

Kusy Laskowice

2005

11

11

22

 

Braun

Nicol

Kusy Laskowice

2004

11

11

22

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

11

11

22

33.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

20

 

20

34.

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

 

11

11

35.

Najdowska

Oliwia

Kusy Laskowice

2005

11

 

11

36-37

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

 

7

7

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

 

7

7

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA