Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc533
wszystkie323835

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 15/16 Drukuj

 

       

Seniorzy po II WTK 2015/16

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

250

450

3.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

148

300

448

4.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

144

250

394

5.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

170

200

370

6.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

135

135

270

7.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

115

100

215

8.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

60

125

85

210

9.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

95

79

174

10.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

95

77

172

11.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

73

65

138

12.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

60

70

130

13.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

45

82

127

14.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

40

109

15.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

60

45

105

16-17

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

40

53

93

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

53

93

18-19

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

53

40

93

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

53

40

93

20.

Łukaszewski

Krystian

Pogoń Mogilno

87

25

64

89

21.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

45

40

85

22.

Dzikowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

81

 

81

23-24

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

40

80

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

40

40

80

25.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

17

60

77

26.

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

83

77

 

77

27.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

73

 

73

28.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

17

53

70

29.

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnicz

94

 

68

68

30.

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

25

40

65

31.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

64

64

32.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

 

53

53

33.

Wesołowski

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

53

34.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

17

25

42

35.

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

15

25

40

36.

Adamczyk

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

95

40

 

40

37-42

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

25

25

 

Górski

Arkadiusz

OSiR Brodnicz

97

 

25

25

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

 

25

25

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

 

25

25

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

3

 

25

25

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

 

25

25

43-48

Masiak

Tomasz

Tarpan Mrocza

88

25

 

25

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

25

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

25

 

25

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

25

 

25

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

25

 

25

 

Szczepański

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

85

25

 

25

49-62

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

 

17

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

17

 

17

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

 

17

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

17

 

17

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

 

17

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

17

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

17

 

17

 

Belter

Karol

Tarpan Mrocza

96

17

 

17

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

99

17

 

17

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2

17

 

17

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

98

17

 

17

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

 

17

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

1

17

 

17

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

99

15

 

15

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA