Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj22
tydzień32
miesiąc533
wszystkie323835

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Seniorki po II WTK
Seniorki po II WTK 15/16 Drukuj

 

       

Seniorki po II WTK 2015/16

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Nowocin

Katarzyna

LUKS Chełmno

1994

200

170

370

2.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

115

115

230

3.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

115

100

215

4.

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

100

110

210

5.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

115

72

187

6.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

95

90

185

7.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

74

110

184

8.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

73

100

173

9.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

100

40

140

10.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

69

63

132

11.

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

53

68

121

12.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

68

53

121

13-14

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

65

53

118

 

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

65

53

118

15.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

53

40

93

16.

Sitarska

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

 

81

81

17.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

81

200

281

18.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

40

40

80

19-20

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

 

60

60

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

 

60

60

21.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

 

53

53

22.

Bejenka

Karolina

Emdek Bydgoszcz

1997

53

 

53

23-27

Jarzębińska

Magdalena

Krajna Sępólno

1994

 

40

40

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

 

40

40

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

40

40

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

40

40

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

40

40

28-33

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

40

 

40

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

40

 

40

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

40

 

40

 

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

40

 

40

 

Wesolowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

40

 

40

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

40

 

40

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA