Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień64
miesiąc315
wszystkie328470

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 15/16 Drukuj

 

       

Juniorzy po II WTK 2015/16

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa- Manekin Toruń

1998

230

190

420

2.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

168

162

330

3.

Węderlich

Damian

KST Energa- Manekin Toruń

1998

166

147

313

4.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

95

190

285

5.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

149

133

282

6.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

85

164

249

7.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

111

129

240

8.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

90

149

239

9.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

59

95

154

10.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

76

63

139

11.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

60

59

119

12.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

60

53

113

13.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

49

105

14.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

56

45

101

15.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

49

51

100

16.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

43

43

86

17-18

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

39

78

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

39

78

19-20

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

49

28

77

 

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

49

28

77

21.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

45

73

22.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

45

28

73

23.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

39

28

67

24.

Wesołowski

Filip

KST Energa- Manekin Toruń

1998

62

 

62

25-26

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

28

28

56

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

28

28

56

27-28

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

39

55

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

39

55

29-31

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

16

44

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

16

44

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

16

44

32-33

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

28

10

38

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

28

10

38

34.

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

28

37

35-37

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

16

16

32

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

16

32

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

16

16

32

38.

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

 

28

28

39-40

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

10

16

26

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

10

16

26

41.

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

16

10

26

42-50

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

10

20

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

10

10

20

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

10

10

20

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

20

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

10

20

 

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

10

10

20

 

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

10

10

20

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

20

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

10

20

51.

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

9

10

19

52.

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

9

9

18

53-54

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

 

16

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2001

16

 

16

55-61

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

 

10

10

 

Reniecki

Adrian

Olimpia Grudziądz

2000

 

10

10

 

Ostrowski

Piotr

Olimpia Grudziądz

2000

 

10

10

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

 

10

10

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

 

10

10

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

 

10

10

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

10

10

62-66

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

10

 

10

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

 

10

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

 

10

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

10

 

10

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Grudziądz

2002

10

 

10

67-72

Gnutek

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

 

9

9

 

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

 

9

9

 

Dabrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

 

9

9

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

 

9

9

 

Sikora

Michał

Rogóźno

2000

 

9

9

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

 

9

9

73

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

9

 

9

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA