Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień49
miesiąc484
wszystkie332769

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Żak po II WTK
Żak po II WTK 15/16 Drukuj

 

       

Żacy po II WTK 2015/16

   

 

 

 

 

 

 

   

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

    II

Razem

1.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

46

46

92

2.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

44

46

90

3.

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

43

44

87

4.

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

36

46

82

5.

Dąbrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

34

42

76

6.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

32

42

74

7.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

42

31

73

8.

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

32

28

60

9.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toruń

2005

28

31

59

10.

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

25

25

50

11.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

23

23

46

12.

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

29

16

45

13-14

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

22

22

44

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

22

22

44

15.

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

25

16

41

16.

Łopacki

Jakub

Tytan 65 Bydgoszcz

2006

16

22

38

17.

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

22

16

38

18.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

8

28

36

19.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

17

17

34

20.

Malinowski

Jalub

Niestowarzyszony

2006

16

16

32

21.

Afrykański

Bartosz

KST Energa-Manekin Toruń

2006

1

26

27

22-24

Bylinko

Filip

LUKS Chełmno

2005

8

16

24

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

8

16

24

 

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

8

16

24

25-27

Pilarski

Tobiasz

UKS Kusy Laskowice

2005

16

8

24

 

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

8

24

 

Marchewka

Przemysław

Tytan 65 Bydgoszcz

2005

16

8

24

28-29

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

8

8

16

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

8

8

16

30-31

Bajfus

Sebastian

KST Energa-Manekin Toruń

2006

16

 

16

 

Frąckiewicz

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

16

 

16

32-33

Jasiński

Marcel

Piast Łasin

2006

5

8

13

 

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

5

8

13

34.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

8

5

13

35.

Kalaczyński

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

2005

 

8

8

36.

Semrau

Tymon

Gwiazda Bydgoszcz

2006

8

 

8

37-38

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

 

5

5

 

Zieliński

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2007

 

5

5

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz