Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 15/16 Drukuj

 

       

III WTK Kadetów 2015/16

   
 

13.03.2016  Laskowice

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

60

awans do III Grand Prix

2.

Glica

Rafał

KST Energa Manekin Toruń

2001

57

awans do III Grand Prix

3.

Repke

Mateusz

EMDEK Bydgoszcz

2001

54

 

4.

Mikulski

Radosław

EMDEK Bydgoszcz

2001

52

 

5-6

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

49

 

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

49

 

7-8

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

45

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

45

 

9.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

42

 

10.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

41

 

11-12

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

38

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

38

 

13-16

Cichoracki

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2001

33

 

 

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

33

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

33

 

 

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

 

17-24

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

24

 

 

Bleja

Mikołaj

Top Solec Kuj.

2001

24

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

24

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

24

 

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

2001

24

 

 

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

24

 

 

Pawlikowski

Paweł

Kusy Laskowice

2002

24

 

25-32

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

13

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

13

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

13

 

 

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

13

 

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Unia Grudziądz

2002

13

 

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

13

 

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

13

 

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

13

 

33-46

Ziólkowski

Radosław

Kusy Laskowice

2001

8

 

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

8

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

 

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

8

 

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

8

 

 

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

8

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

8

 

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

8

 

 

Wołodźko

Filip

KST Energa Manekin Toruń

2004

8

 

 

Różycki

Szymon

KST Energa Manekin Toruń

2004

8

 

 

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2005

8

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

8

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

8

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

8

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA