Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 15/16 Drukuj

 

       

III WTK Kadetek 2015/16

   
 

13.03.2016  Laskowice

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

 

1.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

60

awans do III Grand Prix

2.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

57

awans do III Grand Prix

3.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

54

 

4.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

52

 

5.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

50

 

6.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

48

 

7.

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

46

 

8.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

44

 

9-10

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

41

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

41

 

11-12

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

38

 

 

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

38

 

13-16

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

33

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

33

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

33

 

17-24

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

24

 

 

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

Babilińska

Katarzyna

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

24

 

25.

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

17

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA