Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzie54
miesi帷468
wszystkie322405

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK M這dziczek
III WTK M這dziczek 15/16 Drukuj

 

       

III WTK M這dziczek 2015/16

   
 

14.02.2016   Solec Kujawski

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

III

 

1.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

50

awans do III Grand Prix

2.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

47

awans do III Grand Prix

3.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

44

 

4.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

42

 

5-6

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

39

 

 

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

39

 

7-8

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

37

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

37

 

9-10

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

34

 

 

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

34

 

11-12

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

31

 

 

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

31

 

13-16

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

28

 

 

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

28

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

28

 

 

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

28

 

17-24

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

20

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

20

 

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

20

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

20

 

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

20

 

25-32

Firlit

Agnieszka

Piast ζsin

2004

11

 

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

11

 

 

Zara

Oktawia

Kusy Laskowice

2004

11

 

 

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

11

 

 

Najdowska

Oliwia

Kusy Laskowice

2005

11

 

 

鑿ikli雟ka

Amelia

Sokó Gniewkowo

2007

11

 

 

Bartoszak

Jowita

Sokó Gniewkowo

2006

11

 

 

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

11

 

33.

Lipi雟ka

Dagmara

UKS TOP Solec Kuj.

2004

7

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA