Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień28
miesiąc362
wszystkie325704

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 15/16 Drukuj

 

       

III WTK Seniorów 2015/16

   
 

10.01.2015  Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

90

awans do III Grand Prix

2.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

85

awans do III Grand Prix

3.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

81

 

4.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

77

 

5.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

74

 

6.

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

83

72

 

7.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

70

 

8.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

68

 

9.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

65

 

10.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

63

 

11-12

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

60

 

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

60

 

13-16

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

53

 

 

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

53

 

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

53

 

 

Adamczyk

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

95

53

 

17-24

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

 

 

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

40

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

40

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

40

 

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

40

 

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

40

 

25-32

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnica

94

25

 

 

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

25

 

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

25

 

 

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

25

 

 

Skorupski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

78

25

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

25

 

 

Siwczak

Artur

KWTS Gwiazda Bukowiec

89

25

 

 

Lach

Marcin

Szaniec Świecie/Osą

77

25

 

33-34

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

18

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

18

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA