Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Seniorek
III WTK Seniorek 15/16 Drukuj

 

       

III WTK Seniorek 2015/16

   
 

10.01.2016  Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

90

awans do III Grand Prix

2.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

85

awans do III Grand Prix

3.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

81

 

4.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

77

 

5.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

74

 

6.

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

72

 

7.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

70

 

8.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

68

 

9.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

65

 

10.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

63

 

11-12

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

60

 

 

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

60

 

13-16

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

53

 

 

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

53

 

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

53

 

 

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

53

 

17-24

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

40

 

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

40

 

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

40

 

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

40

 

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

40

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

40

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

40

 

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

40

 

25-28

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

27

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

27

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2004

27

 

 

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2004

27

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA