Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień109
miesiąc433
wszystkie327871

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Juniorów
III WTK Juniorów 15/16 Drukuj

 

       

III WTK Juniorów 2015/16

   
 

7.02.2016   Inowrocław

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

70

awans do III Grand Prix

2.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

66

awans do III Grand Prix

3.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

62

 

4.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

59

 

5-6

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

56

 

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

 

7-8

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

52

 

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

52

 

9-12

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

47

 

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

47

 

 

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

47

 

 

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

47

 

13-16

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

39

 

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

39

 

 

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

39

 

 

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

39

 

17-24

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

28

 

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

28

 

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

28

 

 

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

28

 

 

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

28

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

28

 

25-32

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

 

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

16

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

16

 

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

16

 

 

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

16

 

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

16

 

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

16

 

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

16

 

33-48

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

10

 

 

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

10

 

 

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

10

 

 

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

 

 

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

10

 

 

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

 

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

10

 

 

Gnutek

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

10

 

 

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

10

 

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

10

 

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

10

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

10

 

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

10

 

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

10

 

49-57

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

8

 

 

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

8

 

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

8

 

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

8

 

 

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

8

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

8

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

8

 

 

Jordan

Dawid

LUKS Chełmno

1998

8

 

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

8

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA