Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow III WTK Juniorek
III WTK Juniorek 15/16 Drukuj

 

       

III WTK Juniorek  2015/16

   
 

7.02.2016 Inowrocław

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

 

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

70

awans do III Grand Prix

2.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

66

awans do III Grand Prix

3.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

62

 

4.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

59

 

5.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

57

 

6.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

55

 

7.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

53

 

8.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

51

 

9.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

50

 

10.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

48

 

11-12

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

45

 

 

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

45

 

13-16

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

39

 

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

39

 

 

Dąbrowska

Natalia

Start Lubraniec

1999

39

 

 

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

39

 

17-24

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

28

 

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

28

 

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

28

 

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

28

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

28

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

28

 

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

28

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA