Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzie172
miesi帷484
wszystkie325826

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow M這dzicy po III WTK
M這dzicy po III WTK 15/16 Drukuj

 

       

M這dzicy po III WTK 2015/16

       
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Lema雟ki

Stanis豉w

Krajna S瘼ólno

2003

77

62

62

201

2.

Marchlewski

Kacper

KST Energa-Manekin Toru

2003

67

81

52

200

3.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

62

44

56

162

4.

Zakrzewski

Bartosz

Sokó Gniewkowo

2004

42

59

46

147

5.

Kwa郾ik

Micha

Sokó Gniewkowo

2003

44

44

41

129

6.

Staszczyk

Konrad

IKTS Note Inowroc豉w

2004

35

36

39

110

7.

Zgli雟ki

Antoni

KST Energa-Manekin Toru

2004

54

52

2

108

8.

Krause

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2003

20

41

39

100

9.

Ma鎥owski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

20

34

44

98

10.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudzi康z

2003

28

31

37

96

11.

Kaczan

Stanis豉w

UKS TOP Solec Kuj.

2004

39

35

20

94

12.

Stró篡雟ki

Miko豉j

Emdek Bydgoszcz

2003

36

22

31

89

13.

Zawacki

Jacek

Piast ζsin

2005

28

28

28

84

14.

Wo這d嶔o

Filip

KST Energa-Manekin Toru

2004

13

33

33

79

15.

ㄆkaszewski

Miko豉j

IKTS Note Inowroc豉w

2006

39

20

20

79

16.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

37

 

35

72

17.

Kubiak

J璠rzej

LUKS Che軛no

2003

31

38

 

69

18.

D帳rowski

Antoni

LUKS Che軛no

2005

11

20

34

65

19.

Biarda

Piotr

KST Energa-Manekin Toru

2005

31

20

11

62

20-21

Schmidt

Patryk

Kusy Laskowice

2003

20

20

20

60

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

20

20

60

22.

Bartoszak

Kacper

Sokó Gniewkowo

2003

20

11

28

59

23.

Jagodzi雟ki

Mateusz

LUKS Che軛no

2006

28

11

20

59

24.

Marcinkowski

Olaf

Piast ζsin

2005

20

28

11

59

25.

Afryka雟ki

Bartosz

KST Energa-Manekin Toru

2006

28

28

 

56

26.

Kubiak

Miko豉j

LZS Victoria Ko豉czkowo

2006

 

28

20

48

27.

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

 

20

20

40

28.

Janikowski

Antoni

Krajna S瘼ólno

2005

 

11

28

39

29.

Ró篡cki

Szymon

KST Energa-Manekin Toru

2003

11

6

20

37

30.

Koniarski

Igor

Kusy Laskowice

2003

6

20

11

37

31.

Modliszewski

Pawe

Kusy Laskowice

2003

11

11

11

33

32.

Stachowiak

Maksym

Sokó Gniewkowo

2004

 

 

30

30

33.

Rogalski

Ignacy

Gwiazda Bydgoszcz

2006

20

6

 

26

34.

Domek

Kacper

Krajna S瘼ólno

2006

6

11

6

23

35-36

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2003

11

6

6

23

 

Kwiatkowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

2004

11

6

6

23

37.

B豉chowicz

Miko豉j

Kusy Laskowice

2003

 

11

11

22

38.

Warczak

Patryk

Kusy Laskowice

2003

11

 

11

22

39.

Stecze

Miko豉j

LUKS Che軛no

2003

20

 

 

20

40-41

Ratusi雟ki

Robert

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2003

6

6

6

18

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

6

6

6

18

42.

Przekwas

Konrad

Sokó Gniewkowo

2004

6

 

11

17

43.

Weso這wski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

 

11

6

17

44.

Bylinko

Filip

LUKS Che軛no

2005

 

6

6

12

45.

Weso這wski

Fabian

Kusy Laskowice

2003

 

 

11

11

46.

Ka逝積y

Tymoteusz

Olimpia Grudzi康z

2004

 

11

 

11

47.

υpacki

Jakub

UKS Tytan 65 Bydgoszcz

2006

11

 

 

11

48-52

Wi郾iewski

Krzysztof

UKS TOP Solec Kuj.

2004

 

 

6

6

 

Zaleta

Pawe

Sokó Gniewkowo

2007

 

 

6

6

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna S瘼ólno

2008

 

 

6

6

 

Jesse

Mateusz

Krajna S瘼ólno

2008

 

 

6

6

 

Bartoszek

Micha

Krajna S瘼ólno

2008

 

 

6

6

53-55

Antkiewicz

Antoni

Olimpia Grudzi康z

2004

 

6

 

6

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudzi康z

2004

 

6

 

6

 

Grobelski

Szymon

LZS Victoria Ko豉czkowo

2005

 

6

 

6

56-58

Jó德iak

Oskar

Gwiazda Bydgoszcz

2003

6

 

 

6

 

Ledzi雟ki

Dawid

Kusy Laskowice

2004

6

 

 

6

 

Jarz瑿ski

Adam

Kusy Laskowice

2004

6

 

 

6

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA