Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie23
miesi帷555
wszystkie327299

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow M這dziczki po III WTK
M這dziczki po III WTK 15/16 Drukuj

 

       

M這dziczki po III WTK 2015/16

       
                 

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Pi豉t

Agnieszka

LUKS Che軛no

2004

77

65

77

219

2.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

62

54

62

178

3.

ζcka

Julia

UZTS Barcin

2003

56

52

56

164

4.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

52

54

44

150

5.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

41

44

41

126

6.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

44

42

34

120

7.

Bujak

Oliwia

IKTS Note Inowroc豉w

2003

37

44

37

118

8.

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

39

38

39

116

9.

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

41

36

31

108

10.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

28

34

39

101

11.

Sikorska

Julia

Emdek Bydgoszcz

2004

28

34

34

96

12.

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

33

28

28

89

13.

Babili雟ka

Katarzyna

Kusy Laskowice

2003

30

28

20

78

14.

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2003

28

20

28

76

15.

Papierowska

Andzelika

Kusy Laskowice

2003

20

20

31

71

16.

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

28

20

68

17.

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

11

28

28

67

18.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

36

31

 

67

19.

Firlit

Agnieszka

Piast ζsin

2004

31

20

11

62

20.

Papiernik

Laura

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

20

20

60

21.

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

 

31

28

59

22-23

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2003

20

20

11

51

 

Zara

Oktawia

Kusy Laskowice

2004

20

20

11

51

24-25

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

11

11

20

42

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

11

11

20

42

27.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

20

 

20

40

27.

Górska

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2005

20

20

 

40

28.

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

11

11

11

33

29.

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

11

20

 

31

30.

Michalowa

Kinga

LUKS Che軛no

2006

20

11

 

31

31-32

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

 

7

20

27

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

 

7

20

27

33.

Najdowska

Oliwia

Kusy Laskowice

2005

11

 

11

22

34-36

Kopera

Dominika

Kusy Laskowice

2004

11

11

 

22

 

Lach

Iga

Kusy Laskowice

2005

11

11

 

22

 

Braun

Nicol

Kusy Laskowice

2004

11

11

 

22

37-39

鑿ikli雟ka

Amelia

Sokó Gniewkowo

2007

 

 

11

11

 

Bartoszak

Jowita

Sokó Gniewkowo

2006

 

 

11

11

 

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

 

 

11

11

40.

Suchomska

Ma貪orzata

Kusy Laskowice

2003

 

11

 

11

41.

Lipi雟ka

Dagmara

UKS TOP Solec Kuj.

2004

 

 

7

7

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA