Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień54
miesiąc468
wszystkie322405

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 15/16 Drukuj

 

       

Seniorzy po III WTK 2015/16

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

148

300

224

672

2.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

250

222

672

3.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

144

250

218

612

4.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

170

200

170

540

5.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

135

135

144

414

6.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

115

100

100

315

7.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

95

79

110

284

8.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

95

77

100

272

9.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

60

125

85

 

210

10.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

73

65

70

208

11.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

40

74

183

12.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

60

45

68

173

13.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

45

82

45

172

14.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

60

70

40

170

15.

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

83

77

 

72

149

16.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

53

53

146

17.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

53

40

53

146

18.

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

40

60

140

19.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

73

 

63

136

20.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

 

53

81

134

21.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

53

40

40

133

22.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

 

64

60

124

23.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

40

40

40

120

24.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

17

53

40

110

25.

Adamczyk

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

95

40

 

53

93

26.

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnica

94

 

68

25

93

27.

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

40

53

 

93

28.

Łukaszewski

Krystian

Pogoń Mogilno

87

25

64

 

89

29.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

45

40

 

85

30.

Dzikowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

81

 

 

81

31.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

17

60

 

77

32.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

17

25

25

67

33.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

 

25

40

65

34-35

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

25

 

40

65

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

25

 

40

65

36.

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

25

40

 

65

37.

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

 

 

53

53

38.

Wesołowski

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

 

53

39.

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

 

25

25

50

40.

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

15

25

 

40

41-45

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

 

 

25

25

 

Skorupski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

78

 

 

25

25

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

 

 

25

25

 

Siwczak

Artur

KWTS Gwiazda Bukowiec

89

 

 

25

25

 

Lach

Marcin

Szaniec Świecie/Osą

77

 

 

25

25

46-49

Górski

Arkadiusz

OSiR Brodnica

97

 

25

 

25

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

 

25

 

25

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

3

 

25

 

25

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

 

25

 

25

50-53

Masiak

Tomasz

Tarpan Mrocza

88

25

 

 

25

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

 

25

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

25

 

 

25

 

Szczepański

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

85

25

 

 

25

54-55

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

 

 

18

18

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

 

 

18

18

56-68

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

 

 

17

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

17

 

 

17

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

 

 

17

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

17

 

 

17

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

 

 

17

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

 

 

17

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

17

 

 

17

 

Belter

Karol

Tarpan Mrocza

96

17

 

 

17

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

99

17

 

 

17

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2

17

 

 

17

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

98

17

 

 

17

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

 

 

17

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

1

17

 

 

17

69.

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

99

15

 

 

15

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA