Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień54
miesiąc468
wszystkie322405

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Seniorki po III WTK
Seniorki po III WTK 15/16 Drukuj

 

       

Seniorki po III WTK 2015/16

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Nowocin

Katarzyna

LUKS Chełmno

1994

200

170

135

505

2.

Dziadkowiec

Martyna

LUKS Chełmno

1995

81

200

115

396

3.

Jędrzejewska

Anna

Emdek Bydgoszcz

1996

100

110

110

320

4.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

115

72

125

312

5.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

115

115

81

311

6.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

115

100

77

292

7.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

95

95

85

275

8.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

1997

74

110

65

249

9.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

73

100

74

247

10.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

100

40

70

210

11.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

69

63

60

192

12.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

68

53

68

189

13.

Bukolt

Beata

Krajna Sępólno

1989

53

68

60

181

14.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

65

53

58

176

15.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

65

53

45

163

16.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

53

40

40

133

17-18

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

 

60

53

113

 

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

 

60

53

113

19.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

 

53

53

106

20.

Sitarska

Agnieszka

LUKS Chełmno

1987

 

81

 

81

21.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

40

40

80

22.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

40

40

 

80

23.

Kocoń

Anika

LUKS Chełmno

1992

 

 

63

63

24.

Bejenka

Karolina

Emdek Bydgoszcz

1997

53

 

 

53

25-29

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

 

 

40

40

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

 

 

40

40

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

 

 

40

40

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

 

 

40

40

 

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

 

 

40

40

30-33

Jarzębińska

Magdalena

Krajna Sępólno

1994

 

40

 

40

 

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

 

40

 

40

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

 

40

 

40

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

40

 

40

34-39

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

40

 

 

40

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

40

 

 

40

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

40

 

 

40

 

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

40

 

 

40

 

Wesolowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

40

 

 

40

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

40

 

 

40

40-43

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

 

 

27

27

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

 

 

27

27

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2004

 

 

27

27

 

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2004

 

 

27

27

                 
                 
                 
                 
                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA