Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień69
miesiąc320
wszystkie328475

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 15/16 Drukuj

 

       

Juniorzy po III WTK 2015/16

       
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa- Manekin Toruń

1998

230

190

230

650

2.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

149

133

210

492

3.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

95

190

190

475

4.

Węderlich

Damian

KST Energa- Manekin Toruń

1998

166

147

129

442

5.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

168

162

107

437

6.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

85

164

131

380

7.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

111

129

109

349

8.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

90

149

95

334

9.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

59

95

85

239

10.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

76

63

80

219

11.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

60

53

74

187

12.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

60

59

56

175

13.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

49

60

165

14.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

56

45

56

157

15.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

43

43

51

137

16.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

49

28

51

128

17.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

49

51

28

128

18.

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

49

28

47

124

19.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

45

28

39

112

20-21

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

39

28

106

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

39

28

106

22.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

28

28

47

103

23.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

45

28

101

24.

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

28

28

43

99

25.

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

39

28

28

95

26.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

39

39

94

27.

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

16

28

72

28.

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

39

16

71

29.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

28

10

28

66

30.

Wesołowski

Filip

KST Energa- Manekin Toruń

1998

62

 

 

62

31.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

16

28

60

32.

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

16

16

60

33.

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

10

10

39

59

34-35

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

16

16

16

48

 

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

16

16

16

48

36.

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

28

10

47

37.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

16

 

44

38-39

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

10

16

16

42

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

10

16

16

42

40.

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

 

28

10

38

41.

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

28

10

 

38

42-43

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

10

10

16

36

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

10

10

16

36

44.

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

16

10

10

36

45-47

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

10

10

30

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

10

30

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

10

10

30

48.

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

9

10

10

29

49.

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

10

10

8

28

50.

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

9

9

8

26

51-52

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

10

10

 

20

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

10

 

20

53-54

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

 

10

20

 

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

10

 

10

20

55.

Gnutek

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

 

9

10

19

56-57

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

10

 

8

18

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

 

8

18

58.

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

9

 

8

17

59-60

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

 

 

16

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2001

16

 

 

16

61-66

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

 

 

10

10

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

 

 

10

10

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

 

 

10

10

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

 

 

10

10

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

 

 

10

10

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

 

 

10

10

67-73

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

 

10

 

10

 

Reniecki

Adrian

Olimpia Grudziądz

2000

 

10

 

10

 

Ostrowski

Piotr

Olimpia Grudziądz

2000

 

10

 

10

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

 

10

 

10

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

 

10

 

10

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

 

10

 

10

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

 

10

 

10

74.

Rafalski

Szymon

Olimpia Grudziądz

2002

10

 

 

10

75-79

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

 

9

 

9

 

Dabrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

 

9

 

9

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

 

9

 

9

 

Sikora

Michał

Rogóźno

2000

 

9

 

9

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

 

9

 

9

80-83

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

 

8

8

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

 

 

8

8

 

Jordan

Dawid

LUKS Chełmno

1998

 

 

8

8

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

 

 

8

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA