Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj24
tydzień100
miesiąc434
wszystkie325776

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Żaczka po III WTK
Żaczka po III WTK 15/16 Drukuj

 

       

   

Żaczki po III WTK  2015/16

         
                 

Lp

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

77

48

59

184

2.

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

43

44

44

131

3.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

44

43

43

130

4.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

35

43

46

124

5.

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

25

44

41

110

6.

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

32

33

44

109

7.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

30

31

41

102

8.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

28

26

42

96

9.

Papiernik

Laura

IKTS Noteć Inowrocław

2006

31

29

27

87

10.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

29

28

29

86

11.

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

27

30

27

84

12.

Będzłowicz

Agnieszka

UKS Kusy Laskowice

2005

25

22

25

72

13.

Szypura

Kinga

Sokół Gniewkowo

2006

16

22

25

63

14.

Panek

Lena

LUKS Chełmno

2008

16

22

22

60

15.

Najdowska

Oliwia

UKS Kusy Laskowice

2005

22

16

22

60

16.

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

33

27

 

60

17-19

Lach

Iga

UKS Kusy Laskowice

2005

16

16

16

48

 

Rujner

Liliana

UKS Kusy Laskowice

2006

16

16

16

48

 

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

16

16

16

48

20.

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

22

25

 

47

21.

Smykowska

Julia

UKS Kusy Laskowice

2005

22

 

22

44

22.

Ćwiklińska

Amelia

Sokół Gniewkowo

2007

22

22

 

44

23.

Bartoszak

Jowita

Sokół Gniewkowo

2006

 

16

22

38

24-25

Krause

Agata

Gwiazda Bydgoszcz

2009

 

 

16

16

 

Lorek

Nikola

Sokół Gniewkowo

2007

 

 

16

16

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA