Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Kadetka za sezon 15/16
Kadetka za sezon 15/16 Drukuj

 

       

Kadetki za sezon  2015/16 ( 3 najl. wyniki(

           
                     

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

III

MP+MW

Razem

 

1.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

117

104

140

145

402

 

2.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sepólno

2001

82

94

76

120

296

 

3.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

94

74

108

90

292

 

4.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

54

63

70

90

223

 

5.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

52

57

55

90

202

 

6.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

50

68

65

183

 

7.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

55

53

0

160

 

8.

Kała

Julia

Krajna Sepólno

2001

44

48

44

59

151

 

9.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

44

46

47

0

137

 

10.

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

24

38

33

54

125

 

11.

Lichocka

Antonina

EMDEK Bydgoszcz

2001

33

33

46

46

125

 

12.

Orłowska

Małgorzata

EMDEK Bydgoszcz

2001

38

38

36

46

122

 

13.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

24

24

33

59

116

 

14.

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

33

33

48

0

114

 

15.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

24

0

33

53

110

 

16.

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

33

24

46

103

 

17.

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

0

24

53

101

 

18.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

24

33

38

0

95

 

19.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

45

44

0

0

89

 

20.

Olech

Aleksandra

KST Energa Manekin Toruń

2001

45

41

0

0

86

 

21.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

33

24

24

0

81

 

22.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

38

0

41

0

79

 

23.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

13

24

41

0

78

 

24.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

33

42

0

0

75

 

25.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

13

24

24

0

61

 

26.

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

13

0

0

46

59

 

27-28

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

0

24

24

0

48

 

 

Babilińska

Katarzyna

Kusy Laskowice

2004

0

24

24

0

48

 

29-30

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

0

16

24

0

40

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

0

16

24

0

40

 

31-32

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

13

24

0

0

37

 

 

Michalowa

Kinga

LUKS Chełmno

2006

13

24

0

0

37

 

33-34

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

24

0

0

0

24

 

 

Kotuniak

Karolina

Krajna Sepólno

2001

24

0

0

0

24

 

35.

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

0

0

17

0

17

 

36-37

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

0

0

0

13

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

13

0

0

0

13

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA