Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień54
miesiąc468
wszystkie322405

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Senior za sezon 15/16
Senior za sezon 15/16 Drukuj

 

      

Seniorzy za sezon 2015/16 ( 3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Zatówka

Patryk

Olimpia Grudziądz

97

148

300

224

340

864

2.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

144

250

218

300

768

3.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

250

222

180

672

4.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

170

200

170

125

540

5.

Białek

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

92

135

135

144

180

459

6.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

95

77

100

125

320

7.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

115

100

100

0

315

8.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa-Manekin Toruń

99

95

79

110

83

288

9.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

45

82

45

107

234

10.

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

60

70

40

98

228

11.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

69

40

74

83

226

12.

Maćkowiak

Wojciech

Olimpia Grudziądz

82

0

53

81

83

217

13.

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

0

64

60

91

215

14.

Jendrzejewski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

60

125

85

0

0

210

15.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

73

65

70

0

208

16.

Dzikowski

Mateusz

UKS TOP Solec Kuj.

94

81

0

0

125

206

17.

Kurtyka

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

95

40

40

60

98

198

18.

Lisowski

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

94

40

53

0

98

191

19.

Piotrowski

Krzysztof

KST Energa-Manekin Toruń

69

40

53

53

83

189

20.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

53

40

53

83

189

21.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

53

40

40

91

184

22.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

17

53

40

83

176

23.

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

60

45

68

0

173

24.

Łukaszewski

Krystian

Pogoń Mogilno

87

25

64

0

83

172

25.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

40

40

40

83

163

26.

Pietryka

Grzegorz

Szaniec Świecie/Osą

83

77

0

72

 

149

27.

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

76

17

60

0

63

140

28.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

73

0

63

0

136

29.

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

25

0

40

63

128

30.

Majewski

Mateusz

Piast Kruszwica

90

25

40

0

63

128

31.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

0

25

40

49

114

32.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

0

17

25

25

63

113

33.

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

25

25

63

113

34.

Adamczyk

Paweł

Szaniec Świecie/Osą

95

40

0

53

0

93

35.

Śliwiński

Marcin

OSiR Brodnica

94

0

68

25

0

93

36.

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

15

25

0

49

89

37.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

45

40

0

0

85

38-40

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

0

0

63

80

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

17

0

0

63

80

 

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

98

17

0

0

63

80

41.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

0

0

49

74

42.

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

25

0

40

0

65

43.

Urbański

Mateusz

Olimpia Grudziądz

93

0

0

53

0

53

44.

Wesołowski

Filip

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

0

0

0

53

45-49

Golimowski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

92

0

0

25

0

25

 

Skorupski

Tomasz

KWTS Gwiazda Bukowiec

78

0

0

25

0

25

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

0

0

25

0

25

 

Siwczak

Artur

KWTS Gwiazda Bukowiec

89

0

0

25

0

25

 

Lach

Marcin

Szaniec Świecie/Osą

77

0

0

25

0

25

50-53

Górski

Arkadiusz

OSiR Brodnica

97

0

25

0

0

25

 

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

0

25

0

0

25

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

3

0

25

0

0

25

 

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

0

25

0

0

25

54-56

Masiak

Tomasz

Tarpan Mrocza

88

25

0

0

0

25

 

Kowal

Artur

UZTS Barcin

84

25

0

0

0

25

 

Szczepański

Daniel

UKS TOP Solec Kuj.

85

25

0

0

0

25

57-58

Licznerski

Adam

KWTS Gwiazda Bukowiec

57

0

0

18

0

18

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

0

0

18

0

18

59-68

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

0

0

0

17

 

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

0

17

0

0

0

17

 

Majewski

Tomasz

Piast Kruszwica

68

17

0

0

0

17

 

Rakowicz

Maciej

Kusy Laskowice

78

17

0

0

0

17

 

Dolecki

Dariusz

Piast Kruszwica

83

17

0

0

0

17

 

Belter

Karol

Tarpan Mrocza

96

17

0

0

0

17

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

99

17

0

0

0

17

 

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2

17

0

0

0

17

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

17

0

0

0

17

 

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

1

17

0

0

0

17

69.

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

99

15

0

0

0

15

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA