Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj24
tydzień105
miesiąc519
wszystkie322456

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Junior za sezon 15/16
Junior za sezon 15/16 Drukuj

 

       

Juniorzy za sezon  2015/16 ( 3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Kotowski

Tomasz

KST Energa- Manekin Toruń

1998

230

190

230

300

760

2.

Węderlich

Damian

KST Energa- Manekin Toruń

1998

166

147

129

220

533

3.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Unia Grudziądz

2002

149

133

210

0

492

4.

Dziadek

Kamil

Olimpia Unia Grudziądz

2000

85

164

131

190

485

5.

Urbanowicz

Kamil

KST Energa- Manekin Toruń

1999

95

190

190

100

480

6.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

1998

168

162

107

130

460

7.

Grela

Artur

Olimpia Unia Grudziądz

2000

90

149

95

190

434

8.

Makowski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

1998

111

129

109

100

349

9.

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

1998

76

63

80

100

256

10.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

1999

59

95

85

71

251

11.

Strychalski

Filip

LUKS Chełmno

1998

60

59

56

94

213

12.

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

2001

60

53

74

0

187

13.

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

1998

56

49

60

62

178

14.

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

1998

56

45

56

57

169

15.

Prajwos

Eryk

LZS Jastrzębie

2000

49

51

28

53

153

16.

Jackowiak

Karol

Gwiazda Bydgoszcz

2000

43

43

51

53

147

17.

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

2000

45

28

39

62

146

18.

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2001

49

28

51

0

128

19.

Glica

Rafał

KST Energa- Manekin Toruń

2001

49

28

47

0

124

20.

Chrubczyński

Kamil

Emdek Bydgoszcz

1998

28

28

43

44

115

21-23

Rybowicz

Krystian

LZS Jastrzębie

2000

39

28

28

44

111

 

Matuszkiewicz

Mateusz

Start Lubraniec

2001

39

39

28

0

106

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

39

39

28

0

106

24.

Rumiński

Hubert

Piast Łasin

2001

28

28

47

0

103

25.

Mikulski

Radosław

Emdek Bydgoszcz

2001

28

45

28

0

101

26.

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

2000

28

10

28

44

100

27.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

39

39

0

94

28.

Kalaczyński

Szymon

Gwiazda Bydgoszcz

1999

28

16

28

36

92

29.

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

2000

16

16

16

44

76

30.

Maruszak

Jakub

KST Energa- Manekin Toruń

2002

16

39

16

0

71

31.

Szyc

Mateusz

Tarpan Mrocza

1999

16

16

16

36

68

32-33

Jaszewski

Paweł

Piast Łasin

1999

10

16

16

36

68

 

Belter

Wiktor

Tarpan Mrocza

1999

10

16

16

36

68

34.

Wesołowski

Filip

KST Energa- Manekin Toruń

1998

62

0

0

0

62

35.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2002

16

16

28

0

60

36.

Szyc

Hubert

Tarpan Mrocza

2002

28

16

16

0

60

37.

Marchlewski

Kacper

KST Energa- Manekin Toruń

2003

10

10

39

0

59

38.

Frosin

Mikołaj

Tytan 65 Bydgoszcz

1999

10

10

10

27

47

39.

Miszczyk

Jakub

Sokół Gniewkowo

1999

10

0

10

27

47

40.

Szynka

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

1999

9

28

10

0

47

41.

Gnutek

Michał

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

0

9

10

27

46

42.

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2001

28

16

0

0

44

43.

Bleja

Mikołaj

UKS TOP Solec Kuj.

2001

0

28

10

0

38

44.

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

2000

28

10

0

0

38

45-46

Hochel

Klaudiusz

Krajna Sępólno

2001

10

10

16

0

36

 

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

10

10

16

0

36

47.

Morawski

Jakub

Start Lubraniec

2000

16

10

10

0

36

48.

Jordan

Dawid

LUKS Chełmno

1998

0

0

8

27

35

49-50

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

10

10

10

0

30

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

10

10

10

0

30

51.

Talpa

Tomasz

Piast Łasin

2001

9

10

10

0

29

52.

Szynka

Bartosz

Gwiazda Bydgoszcz

2000

10

10

8

0

28

53.

Ratusiński

Robert

Tytan 65 Bydgoszcz

2003

9

9

8

0

26

54.

Kubiak

Marcin

Sokół Gniewkowo

2001

10

0

10

0

20

55-56

Zgliński

Antoni

KST Energa- Manekin Toruń

2004

10

10

0

0

20

 

Dyhid

Dominik

Gwiazda Bydgoszcz

2001

10

10

0

0

20

57-58

Winowiecki

Przemysław

Krajna Sępólno

2000

10

0

8

0

18

 

Woźniak

Bartłomiej

Start Lubraniec

2001

10

0

8

0

18

59.

Gończewski

Kacper

Olimpia Grudziądz

2002

9

0

8

0

17

60-61

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

16

0

0

0

16

 

Wyżga

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2001

16

0

0

0

16

62-67

Staszczyk

Konrad

IKTS Noteć Inowrocław

2004

0

0

10

0

10

 

Bartoszak

Kacper

Sokół Gniewkowo

2003

0

0

10

0

10

 

Garlik

Piotr

Piast Kruszwica

2000

0

0

10

0

10

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

0

0

10

0

10

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

2001

0

0

10

0

10

 

Ślusarek

Jakub

Piast Kruszwica

1999

0

0

10

0

10

68-74

Cichoracki

Miłosz

KST Energa- Manekin Toruń

2001

0

10

0

0

10

 

Reniecki

Adrian

Olimpia Grudziądz

2000

0

10

0

0

10

 

Ostrowski

Piotr

Olimpia Grudziądz

2000

0

10

0

0

10

 

Drzycimski

Karol

Kusy Laskowice

1999

0

10

0

0

10

 

Ligmanowski

Aleks

Kusy Laskowice

2000

0

10

0

0

10

 

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

0

10

0

0

10

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

0

10

0

0

10

75.

Rafalski

Szymon

Olimpia Grudziądz

2002

10

0

0

0

10

76-80

Woźniak

Bartosz

LUKS Chełmno

2002

0

9

0

0

9

 

Dabrowski

Antoni

LUKS Chełmno

2005

0

9

0

0

9

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

0

9

0

0

9

 

Sikora

Michał

Rogóźno

2000

0

9

0

0

9

 

Wydef

Daniel

Kusy Laskowice

2000

0

9

0

0

9

81-83

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

0

0

8

0

8

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

0

0

8

0

8

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

2003

0

0

8

0

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA