Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień54
miesiąc468
wszystkie322405

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2015/2016 arrow Juniorka za sezon 15/16
Juniorka za sezon 15/16 Drukuj

 

       

Juniorki za sezon  2015/16 ( 3 najl. wyniki)

         
                   

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MW+MP

Razem

1.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

190

111

133

250

573

2.

Szymczak

Julia

IKTS Noteć Inowrocław

2000

113

151

153

220

524

3.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

90

80

149

220

459

4.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

85

85

85

190

360

5.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

80

80

80

100

260

6.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

85

66

90

0

241

7.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

63

59

59

100

222

8.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

60

57

52

71

188

9.

Szatkowska

Natalia

LUKS Chełmno

1998

62

50

63

0

175

10.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

49

49

76

0

174

11.

Rybacka

Patrycja

Krajna Sępólno

2001

49

59

54

0

162

12.

Płachta

Kinga

LUKS Chełmno

1998

49

48

61

0

158

13.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

28

28

39

71

138

14.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

52

39

45

0

136

15.

Kała

Julia

Krajna Sępólno

2001

52

39

28

0

119

16-17

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

39

39

39

0

117

 

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

39

39

39

0

117

18.

Dąbrowska

Natalia

Start Lubraniec

1999

39

28

39

0

106

19.

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

39

39

28

0

106

20.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

0

45

45

0

90

21.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

28

28

28

0

84

22.

Reszko

Jolanta

Tytan 65 Bydgoszcz

2000

18

0

0

65

83

23.

Wesołowska

Magdalena

UZTS Barcin

2000

28

28

0

0

56

24.

Kwiatkowska

Alicja

LUKS Chełmno

2000

45

0

0

0

45

25.

Płachta

Weronika

LUKS Chełmno

2002

0

39

0

0

39

26.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

18

18

0

0

36

27-31

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

0

0

28

0

28

 

Lichocka

Antonina

Emdek Bydgoszcz

2001

0

0

28

0

28

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

0

0

28

0

28

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

0

0

28

0

28

 

Górska

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

0

0

28

0

28

32-36

Gamelska

Julia

UZTS Barcin

2000

28

0

0

0

28

 

Orłowska

Paulina

UZTS Barcin

2000

28

0

0

0

28

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

0

0

0

28

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

28

0

0

0

28

 

Wszelaki

Martyna

UZTS Barcin

2000

28

0

0

0

28

37-38

Czajkowska

Angelika

UZTS Barcin

2000

18

0

0

0

18

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

18

0

0

0

18

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA