Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow I WTK Kadetów
I WTK Kadetów 16/17 Drukuj

 

       

I WTK Kadetów 2016/17    
  18.09.2016 Grudziądz          
             
L.p Nazwisko Imię Klub ur. I  
1. Jarząbkowski Paweł KST Energa Manekin Toruń 2002 60 awans do I Grand Prix
2. Marchlewski Kacper KST Energa Manekin Toruń 2003 57 awans do I Grand Prix
3. Ciołkowski Paweł Olimpia Unia Grudziądz 2002 54  
4. Zakrzewski Bartosz Sokół Gniewkowo 2004 52  
5-6 Szyc Hubert MGLKS Tarpan Mrocza 2002 49  
  Majchrzak Aleksander Gwiazda Bydgoszcz 2004 49  
7-8 Zgliński Antoni KST Energa Manekin Toruń 2004 45  
  Zawacki Jacek Piast Łasin 2005 45  
9. Krause  Maciej Emdek Bydgoszcz 2003 42  
10. Kwaśnik Michał Sokół Gniewkowo 2003 41  
11-12 Lemański Stanisław Krajna Sępólno 2003 38  
  Adamczyk Krystian Olimpia Unia Grudziądz 2003 38  
13-16 Chudecki Patryk Kusy Laskowice 2002 33  
  Mańkowski Kamil Piast Kruszwica 2004 33  
  Staszczyk Konrad Piast Kruszwica 2004 33  
  Łukaszewski Mikołaj IKTS Noteć Inowrocław 2006 33  
17-24 Nowakowski Kacper Start Lubraniec 2002 24  
  Rafalski Szymon Olimpia Unia Grudziądz 2002 24  
  Lutowski Jakub Kusy Laskowice 2002 24  
  Kaczan Stanisław KST Energa Manekin Toruń 2004 24  
  Bielunkiewicz Filip Gwiazda Bydgoszcz 2005 24  
  Stróżyński Mikołaj EMDEK Bydgoszcz 2003 24  
  Różycki Szymon KST Energa Manekin Toruń 2004 24  
  Staszewski Daniel Start Lubraniec 2002 24  
25-32 Lewandowski Mateusz KST Energa Manekin Toruń 2002 13  
  Przybytkowski Mateusz LUKS Chełmno 2002 13  
  Makarewicz  Mateusz Gwiazda Bydgoszcz 2002 13  
  Wesołowski Mateusz Kusy Laskowice 2004 13  
  Dąbrowski Antoni Piast Łasin 2005 13  
  Janikowski Antoni Krajna Sępólno 2005 13  
  Marcinkowski Olaf Piast Łasin 2005 13  
  Jesse Mateusz Krajna Sępólno 2008 13  
33-40 Wołodźko Filip KST Energa Manekin Toruń 2004 9  
  Błachowicz Mikołaj Kusy Laskowice 2002 9  
  Derengowski Oskar Kusy Laskowice 2005 9  
  Witt Marcel KST Energa Manekin Toruń 2003 9  
  Domek Kacper Krajna Sępólno 2006 9  
  Aderjahn Nikodem Krajna Sępólno 2008 9  
  Szymaniak Maciej IKTS Noteć Inowrocław 2003 9  
  Żeglarski  Miłosz Gwiazda Bydgoszcz 2003 9  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA