Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Klasyfikacje 2019/2020
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Mistrzostwa Woj. 2019
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień127
miesiąc468
wszystkie335489

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow I WTK Kadetek
I WTK Kadetek 16/17 Drukuj

 

       

I WTK Kadetek 2016/17

   
 

18.09.2016 Grudziądz

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

 

1.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

60

awans do I Grand Prix

2.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

57

awans do I Grand Prix

3.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

54

 

4.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

52

 

5-6

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

49

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

49

 

7-8

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

45

 

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

45

 

9.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

42

 

10.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

41

 

11-12

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

38

 

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

38

 

13-16

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

33

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

33

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

33

 

 

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

33

 

17-24

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

24

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

24

 

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

24

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

24

 

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

24

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

25-30

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

13

 

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

13

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

 

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

13

 

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

13

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz