Atut W這c豉wek
 
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa dziewcz徠
Liga m這dzie穎wa ch這pc闚
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj2
wczoraj22
tydzie2
miesi帷493
wszystkie325835

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow I WTK M這dziczek
I WTK M這dziczek 16/17 Drukuj

 

       

I WTK M這dziczek 2016/17

   
 

10.09.2016 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

 

1.

B豉ch

Amelia

Kusy Laskowice

2004

50

awans do I Grand Prix

2.

Lema雟ka

Klara

Krajna S瘼ólno

2006

47

awans do I Grand Prix

3.

Koco

Roksana

LUKS Che軛no

2004

44

 

4.

Oller

Daria

LUKS Che軛no

2004

42

 

5-6

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toru

2006

39

 

 

Dr庵

Marta

LUKS Che軛no

2005

39

 

7-8

Nogalska

Agata

LUKS Che軛no

2004

37

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Che軛no

2004

37

 

9-10

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

34

 

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toru

2006

34

 

11-12

Papiernik

Nadia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

31

 

 

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Che軛no

2007

31

 

13-16

Korze雟ka

Ma貪orzata

LUKS Che軛no

2004

28

 

 

妃igiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

28

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

28

 

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

28

 

17-24

Dabrza

Zuzanna

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toru

2007

20

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Note Inowroc豉w

2006

20

 

 

B璠z這wicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

20

 

 

Rujner

Liliana

Kusy Laskowice

2006

20

 

 

Szypura

Kinga

Sokó Gniewkowo

2006

20

 

 

Osi雟ka

Ma貪orzata

Emdek Bydgoszcz

2006

20

 

 

Berus

Natalia

Emdek Bydgoszcz

2007

20

 

25-32

鑿ikli雟ka

Amelia

Sokó Gniewkowo

2007

11

 

 

Lorek

Nikola

Sokó Gniewkowo

2005

11

 

 

Jaworska

Zofia

KST Energa Manekin Toru

2007

11

 

 

Ho責a

Karolina

Emdek Bydgoszcz

2007

11

 

 

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

11

 

 

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

11

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

 

 

Kwiatkowska

Nikola

IKTS Note Inowroc豉w

2005

11

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA