Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzień168
miesiąc469
wszystkie327907

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow I WTK Seniorów
I WTK Seniorów 16/17 Drukuj

 

       

I WTK Seniorów 2015/16

 
 

9.10.2016 Sępólno Kraj.

       
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

90

2.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

85

3.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

81

4.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

77

5-6

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

73

 

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

73

7-8

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

69

 

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

69

9-10

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

64

 

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

64

11-12

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

60

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

60

13-16

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

 

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

53

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

53

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

53

17-24

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

40

 

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

40

 

Gawski

Marek

Rogóźno

73

40

25-32

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

25

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

25

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

25

 

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

25

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

25

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

33-34

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

18

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

18

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA