Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow I WTK Juniorek
I WTK Juniorek 16/17 Drukuj

 

       

I WTK Juniorek 2016/17

   
 

11.09.2016 Gniewkowo

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

 

1.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

70

awans do I Grand Prix

2.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

66

awans do I Grand Prix

3.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

62

 

4.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

59

 

5-6

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

56

 

 

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

56

 

7-8

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

 

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

52

 

9-10

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

49

 

 

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

 

11-12

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

45

 

 

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

45

 

13-16

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

39

 

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

 

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

39

 

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

 

17-24

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

28

 

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

28

 

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

28

 

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

28

 

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

28

 

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

28

 

25-32

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

16

 

 

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

16

 

 

Wycichowska

Agata

KST Energa Manekin Toruń

2000

16

 

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

 

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

16

 

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

33.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

11

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA