Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj9
wczoraj22
tydzień99
miesiąc600
wszystkie323902

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Kadeci po I WTK
Kadeci po I WTK 16/17 Drukuj

 

       

Kadeci po I WTK 2016/17

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

74

2.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

70

3.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

70

4.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

63

5.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

54

6.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

52

7-8

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

49

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

49

9.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

45

10-11

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

45

 

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

45

12.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

41

13.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

38

14-17

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

33

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

33

 

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

33

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

18.

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

27

19-25

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

24

 

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

24

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

24

 

Kaczan

Stanisław

KST Energa Manekin Toruń

2004

24

 

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

24

 

Różycki

Szymon

KST Energa Manekin Toruń

2004

24

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

24

26-33

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

13

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

13

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

13

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

13

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

13

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

13

 

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

34-41

Wołodźko

Filip

KST Energa Manekin Toruń

2004

9

 

Błachowicz

Mikołaj

Kusy Laskowice

2002

9

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

9

 

Witt

Marcel

KST Energa Manekin Toruń

2003

9

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

9

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

9

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

9

 

Żeglarski

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2003

9

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA