Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień163
miesiąc369
wszystkie330618

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 16/17 Drukuj

 

       

Seniorzy po I WTK 2015/16

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Badowski

Marek

Gwiazda Bydgoszcz

97

250

2.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

222

3.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

4.

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

135

5.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

6.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

115

7.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

95

8.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

90

9.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

85

10.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

74

11.

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

73

12-13

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

69

 

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

69

14-15

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

65

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

16.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

58

17-19

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

53

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

53

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

53

20-27

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

40

 

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

40

 

Gawski

Marek

Rogóźno

73

40

28-35

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

25

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

25

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

25

 

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

25

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

25

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

36-37

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

18

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

18

38.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

5

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz