Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień115
miesiąc319
wszystkie329164

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Seniorzy po I WTK
Seniorzy po I WTK 16/17 Drukuj

 

       

Seniorzy po I WTK 2015/16

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Badowski

Marek

Gwiazda Bydgoszcz

97

250

2.

Kotowski

Tomasz

KST Energa-Manekin Toruń

98

222

3.

Kulpa

Konrad

KST Energa-Manekin Toruń

94

200

4.

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

135

5.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

125

6.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

115

7.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

95

8.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

90

9.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

85

10.

Piotrowski

Paweł

KST Energa-Manekin Toruń

96

74

11.

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

73

12-13

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

69

 

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

69

14-15

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

65

 

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

65

16.

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

58

17-19

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

53

 

Byczkowski

Michał

Emdek Bydgoszcz

98

53

 

Wasilewski

Adam

Pogoń Mogilno

87

53

20-27

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

40

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

40

 

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

40

 

Gawski

Marek

Rogóźno

73

40

28-35

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

25

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

25

 

Frąckowiak

Marcin

UZTS Barcin

79

25

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

25

 

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

25

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

25

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

36-37

Stypka

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

1

18

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

18

38.

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

77

5

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA