Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień66
miesiąc436
wszystkie327180

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Juniorki po I WTK
Juniorki po I WTK 16/17 Drukuj

 

       

Juniorki po I WTK 2016/17

 
           

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

1.

Szczuka

Agata

LUKS Chełmno

2000

153

2.

Błażejewicz

Zuzanna

LUKS Chełmno

2001

147

3.

Gaca

Alicja

UZTS Barcin

2000

127

4.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

113

5.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

80

6.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

60

7.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

59

8.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

56

9.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

53

10-11

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

52

 

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

52

12.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

49

13.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

49

14.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

45

15-18

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

39

 

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

39

 

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

39

19-26

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

28

 

Zakrzewska

Julia

Sokół Gniewkowo

2001

28

 

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

28

 

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

28

 

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

28

 

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

28

 

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

28

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

28

27-34

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

16

 

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

16

 

Wycichowska

Agata

KST Energa Manekin Toruń

2000

16

 

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

16

 

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

16

 

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2003

16

 

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

35.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

11

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA