Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień169
miesiąc470
wszystkie327908

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow II WTK Skrzatów
II WTK Skrzatów 16/17 Drukuj

 

       

 

II WTK Skrzatów  2016/17

 
   

11.12.206 Gniewkowo

     
           

L.p.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno Kr.

2008

40

2.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

37

3.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

35

4.

Rękas

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2008

33

5-6

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno Kr

2008

31

 

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

31

7-8

Rękas

Maciej

KST Energa Manekin Toruń

2008

29

 

Korzus

Julian

KST Energa Manekin Toruń

2010

29

9-12

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Manekin Toruń

2008

26

 

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

26

 

Kobierski

Dawid

UKS Osowa Góra

2008

26

 

Sawina

Maksymilian

KST Energa Manekin Toruń

2008

26

13-16

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno Kr

2008

22

 

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

22

 

Szczygielski

Kacper

UKS Osowa Góra

2009

22

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

22

17-20

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

18

 

Mularczyk

Krzysztof

EMDEK Bydgoszcz

2008

18

 

Krzyżanowski

Jakub

Sokół Gniewkowo

2010

18

 

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

18

21-24

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

13

 

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

13

 

Wyszyński

Karol

LUKS Chełmno

2008

13

 

Kowalczyk

Krystian

UKS Osowa Góra

2009

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA