Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień41
miesiąc433
wszystkie330682

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow II WTK Skrzatek
II WTK Skrzatek 16/17 Drukuj

 

       

II WTK Skrzatek 2016/17

 
 

11.12.206 Gniewkowo

       
           

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

40

2.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

37

3.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

35

4.

Stasiak

Nicola

Start Lubraniec

2009

33

5-6

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

31

 

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

31

7-8

Mitręga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

29

 

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

29

9-12

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

26

 

Małecka

Natalia

Victoria Kołaczkowo

2008

26

 

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

26

 

Krzyżanowska

Klaudia

Krajna Sępólno Kr.

2009

26

13-16

Kwaśniewska

Zuzanna

UZTS Barcin

2010

22

 

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno Kr.

2008

22

 

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

22

 

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

22

17-20

Frąckowiak

Oliwia

Krajna Sępólno Kr.

2008

18

 

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

18

 

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

18

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

18

21-24

Fidala

Wanessa

UZTS Barcin

2010

13

 

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

13

 

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

13

 

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

13

25-26

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

10

 

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

10

27-28

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

8

 

Zielińska

Weronika

LUKS Rynarzewo

2008

8

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz