Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow II WTK Kadetów
II WTK Kadetów 16/17 Drukuj

 

       

II WTK Kadetów 2016/17

   
 

30.10.2016 Chełmno

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

60

awans do II Grand Prix

2.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

57

awans do II Grand Prix

3.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

54

 

4.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

52

 

5.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

50

 

6.

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

48

 

7.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

46

 

8.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

44

 

9.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

42

 

10.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

41

 

11-12

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

38

 

 

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

38

 

13-16

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

33

 

 

Kaczan

Stanisław

KST Energa Manekin Toruń

2004

33

 

 

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

33

 

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

33

 

17-24

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

24

 

 

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

24

 

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

 

 

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

24

 

 

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

24

 

 

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

24

 

 

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

24

 

 

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

24

 

25-32

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

13

 

 

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

 

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

13

 

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

13

 

 

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

13

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

13

 

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

13

 

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

13

 

33-45

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

8

 

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

8

 

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

8

 

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

8

 

 

Błachowicz

Mikołaj

Kusy Laskowice

2002

8

 

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

8

 

 

Witt

Marcel

KST Energa Manekin Toruń

2003

8

 

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

8

 

 

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

8

 

 

Wacławik

Wojciech

UKS 22 Włocławek

2002

8

 

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

8

 

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

8

 

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

8

 
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA