Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj21
wczoraj23
tydzień67
miesiąc437
wszystkie327181

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow II WTK Seniorów
II WTK Seniorów 16/17 Drukuj

 

       

II WTK Seniorów 2015/16

   
 

20.11.2016 Sępólno Kraj.

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Malicki

Szymon

Olimpia Grudziądz

88

90

awans do II Grand Prix

2.

Kulczycki

Samuel

Olimpia Grudziądz

2

85

awans do II Grand Prix

3.

Dzikowski

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

94

81

 

4.

Utylski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

83

77

 

5.

Węderlich

Damian

KST Energa-Manekin Toruń

98

74

 

6.

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

72

 

7.

Makowski

Kacper

KST Energa-Manekin Toruń

98

70

 

8.

Majchrzak

Michał

Gwiazda Bydgoszcz

99

68

 

9.

Dziadek

Kamil

Olimpia Grudziądz

0

65

 

10.

Maćkowiak

Wojciech

LUKS Chełmno

82

63

 

11-12

Grela

Artur

Olimpia Grudziądz

0

60

 

 

Piotrowski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

98

60

 

13-16

Kotarski

Maciej

KST Energa-Manekin Toruń

98

53

 

 

Wiśniewski

Rafał

KST Energa-Manekin Toruń

93

53

 

 

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

53

 

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

53

 

17-24

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

40

 

 

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

40

 

 

Gabski

Marek

Rogóźno

73

40

 

 

Malicki

Tomasz

Olimpia Grudziądz

0

40

 

 

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

0

40

 

 

Masiak

Tomasz

Krajna Sępólno

88

40

 

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

40

 

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

40

 

25-31

Maruszak

Jakub

KST Energa-Manekin Toruń

2

25

 

 

Grzelak

Michał

LZS Victoria Kołaczkowo

89

25

 

 

Thomas

Jacek

Krajna Sępólno

0

25

 

 

Duda

Oktawian

Olimpia Grudziądz

87

25

 

 

Kaliszewski

Jacek

Rogóźno

65

25

 

 

Rogowski

Piotr

Krajna Sępólno

73

25

 

 

Przybyłka

Wiktor

Krajna Sępólno

95

25

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA