Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj22
tydzień172
miesiąc484
wszystkie325826

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow II WTK Juniorek
II WTK Juniorek 16/17 Drukuj

 

       

II WTK Juniorek 2016/17

   
 

6.11.2016 Inowrocław

         
             

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Hennig

Katarzyna

LUKS Chełmno

1999

70

awans do II Grand Prix

2.

Baczyńska

Marika

UZTS Barcin

1999

66

awans do II Grand Prix

3.

Rink

Oliwia

Krajna Sępólno

1999

62

 

4.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

59

 

5.

Jackowska

Julia

UZTS Barcin

2001

57

 

6.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

55

 

7.

Wojciechowska

Martyna

KST Energa Manekin Toruń

2001

53

 

8.

Łożyńska

Agata

UZTS Barcin

2000

51

 

9.

Adamska

Wiktoria

Emdek Bydgoszcz

2002

50

 

10.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

48

 

11.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

45

 

12.

Błaszak

Justyna

IKTS Noteć Inowrocław

2001

45

 

13.

Orłowska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2001

39

 

14.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

39

 

15.

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

39

 

16.

Śmigiel

Maja

Kusy Laskowice

2004

39

 

17.

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

32

 

18.

Baprawska

Izabela

KST Energa Manekin Toruń

2001

32

 

19.

Wycichowska

Agata

KST Energa Manekin Toruń

2000

32

 

20.

Mierzyńska

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

2005

32

 

21.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

52

 

22.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

 
             
 

Zawodniczki: Lemańska Klara, Dąbrzał Zuzanna otrzymują średnią punktów z poprzedniego 

 

turnieju - udział w I Grand Prix Żaczek.

     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA