Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj22
tydzień163
miesiąc475
wszystkie325817

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow II WTK Żaków
II WTK Żaków 16/17 Drukuj

 

       

             

 II WTK Żaków  2016/17

   
 

27.11.2016 Laskowice

         
             

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

 

1.

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

40

awans do II Grand Prix

2.

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

2006

37

awans do II Grand Prix

3.

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

35

 

4.

Szymański

Filip

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

33

 

5.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

32

 

6.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

31

 

7.

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

30

 

8.

Grajek

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2006

29

 

9.

Bajfus

Sebastian

KST Energa Maneki Toruń

2006

28

 

10.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

27

 

11.

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

26

 

12.

Przesławski

Maksymilian

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

25

 

13-16

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

22

 

 

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

22

 

 

Kobierski

Dawid

UKS ZS 64 Osowa Góra

2008

22

 

 

Poliwodziński

Mateusz

Tytan 65 Bydgoszcz

2007

22

 

17-24

Hawełko

Wiktor

LUKS Chełmno

2007

16

 

 

Garstka

Bartłomiej

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

16

 

 

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno

2008

16

 

 

Czajkowski

Jan

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Sakowski

Michał

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Bąkowski

Maksymilian

UKS ZS 64 Osowa Góra

2007

16

 

 

Sokół

Tymoteusz

LUKS Chełmno

2007

16

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA