Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj23
tydzień46
miesiąc460
wszystkie322397

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Skrzat po II WTK
Skrzat po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

 

Skrzaci po II WTK  2016/17

   
               

 

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno Kr.

2008

40

40

80

2.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno Kr.

2008

37

37

74

3.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

2009

35

35

70

4.

Rękas

Miłosz

KST Energa Manekin Toruń

2008

32

33

65

5.

Bartoszek

Michał

Krajna Sępólno Kr

2008

33

31

64

6.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

2009

31

31

62

7.

Rękas

Maciej

KST Energa Manekin Toruń

2008

28

29

57

8.

Bołądź

Krzysztof

KST Energa Manekin Toruń

2008

29

26

55

9.

Szypura

Kamil

Sokół Gniewkowo

2009

26

26

52

10.

Janikowski

Mateusz

Krajna Sępólno Kr

2008

30

22

52

11.

Kawka

Wiktor

Sokół Gniewkowo

2009

27

22

49

12.

Krukowski

Franciszek

LUKS Chełmno

2008

24

18

42

13.

Mularczyk

Krzysztof

EMDEK Bydgoszcz

2008

23

18

41

14.

Hawełko

Kacper

LUKS Chełmno

2010

25

13

38

15.

Korzus

Julian

KST Energa Manekin Toruń

2010

 

29

29

16-17

Kobierski

Dawid

UKS Osowa Góra

2008

 

26

26

 

Sawina

Maksymilian

KST Energa Manekin Toruń

2008

 

26

26

18-19

Szczygielski

Kacper

UKS Osowa Góra

2009

 

22

22

 

Nikiel

Maksymilian

IKTS Noteć Inowrocław

2009

 

22

22

20-21

Krzyżanowski

Jakub

Sokół Gniewkowo

2010

 

18

18

 

Felcyn

Filip

LUKS Rynarzewo

2008

 

18

18

22-24

Łukaszewski

Paweł

LUKS Rynarzewo

2009

 

13

13

 

Wyszyński

Karol

LUKS Chełmno

2008

 

13

13

 

Kowalczyk

Krystian

UKS Osowa Góra

2009

 

13

13

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA