Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Skrzatka po II WTK
Skrzatka po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

Skrzatki po II WTK  2016/17

     
               

Lp.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

37

40

77

2.

Pakulska

Gabriela

Start Lubraniec

2008

35

37

72

3.

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

30

35

65

4.

Stasiak

Nicola

Start Lubraniec

2009

32

33

65

5.

Mitrenga

Oliwia

Tytan 65 Bydgoszcz

2008

31

29

60

6.

Jaszewska

Julia

Piast Łasin

2008

33

26

59

7.

Małecka

Natalia

Victoria Kołaczkowo

2008

29

26

55

8.

Kubala

Nikola

LUKS Chełmno

2008

28

26

54

9.

Krzyżanowska

Klaudia

Krajna Sępólno Kr.

2009

25

26

51

10.

Kwaśniewska

Zuzanna

UZTS Barcin

2010

27

22

49

11.

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno Kr.

2008

26

22

48

12.

Prusak

Lena

LUKS Chełmno

2008

24

22

46

13.

Frąckowiak

Oliwia

Krajna Sępólno Kr.

2008

23

18

41

14.

Panek

Lena

LUKS Chełmno

2008

40

 

40

15.

Fidala

Wanessa

UZTS Barcin

2010

22

13

35

16-17

Czajkowska

Martyna

LUKS Rynarzewo

2008

 

31

31

 

Kujawa

Katarzyna

LUKS Rynarzewo

2009

 

31

31

18.

Hawełko

Nadia

LUKS Chełmno

2008

 

29

29

19.

Wendland

Rozalia

LUKS Rynarzewo

2008

 

22

22

20-22

Błażejewska

Maja

LUKS Rynarzewo

2009

 

18

18

 

Majdan

Lena

LUKS Rynarzewo

2008

 

18

18

 

Guźlecka

Katja

IKTS Noteć Inowrocław

2010

 

18

18

23-25

Mensch

Martyna

LUKS Rynarzewo

2009

 

13

13

 

Witkowska

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2008

 

13

13

 

Bryła

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

 

13

13

26-27

Mikuła

Małgorzata

LUKS Rynarzewo

2009

 

10

10

 

Belter

Zuzanna

LUKS Rynarzewo

2009

 

10

10

28-29

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Rynarzewo

2009

 

8

8

 

Zielińska

Weronika

LUKS Rynarzewo

2008

 

8

8

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA