Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Klasyfikacje 2018/2019
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień64
miesiąc315
wszystkie328470

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

Kadeci po II WTK 2016/17

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

Maruszak

Jakub

KST Energa Manekin Toruń

2002

70

90

160

2.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

2003

70

70

140

3.

Marchlewski

Kacper

KST Energa Manekin Toruń

2003

74

63

137

4.

Jarząbkowski

Paweł

KST Energa Manekin Toruń

2002

63

68

131

5.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Unia Grudziądz

2002

54

50

104

6.

Szyc

Hubert

MGLKS Tarpan Mrocza

2002

49

48

97

7.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

2004

49

44

93

8.

Zgliński

Antoni

KST Energa Manekin Toruń

2004

45

46

91

9.

Zakrzewski

Bartosz

Sokół Gniewkowo

2004

52

38

90

10.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

2003

45

44

89

11.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

2005

45

42

87

12.

Kwaśnik

Michał

Sokół Gniewkowo

2003

41

38

79

13.

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

33

33

66

14.

Adamczyk

Krystian

Olimpia Unia Grudziądz

2003

38

24

62

15-17

Kaczan

Stanisław

KST Energa Manekin Toruń

2004

24

33

57

 

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

2005

24

33

57

 

Staszewski

Daniel

Start Lubraniec

2002

24

33

57

18-19

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

2004

33

24

57

 

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

2006

33

24

57

20.

Stróżyński

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2003

27

27

54

21.

Nowakowski

Kacper

Start Lubraniec

2002

24

24

48

22.

Chudecki

Patryk

Kusy Laskowice

2002

33

13

46

23.

Lewandowski

Mateusz

KST Energa Manekin Toruń

2002

13

27

40

24.

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

2005

13

24

37

25-26

Rafalski

Szymon

Olimpia Unia Grudziądz

2002

24

8

32

 

Lutowski

Jakub

Kusy Laskowice

2002

24

8

32

27-29

Makarewicz

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

2002

13

13

26

 

Wesołowski

Mateusz

Kusy Laskowice

2004

13

13

26

 

Marcinkowski

Olaf

Piast Łasin

2005

13

13

26

30.

Kopczyk

Dawid

LUKS Chełmno

2002

 

24

24

31.

Różycki

Szymon

KST Energa Manekin Toruń

2004

24

 

24

32-33

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2002

13

8

21

 

Janikowski

Antoni

Krajna Sępólno

2005

13

8

21

34-37

Błachowicz

Mikołaj

Kusy Laskowice

2002

9

8

17

 

Derengowski

Oskar

Kusy Laskowice

2005

9

8

17

 

Witt

Marcel

KST Energa Manekin Toruń

2003

9

8

17

 

Szymaniak

Maciej

IKTS Noteć Inowrocław

2003

9

8

17

38-41

Stachowiak

Maksym

Sokół Gniewkowo

2004

 

13

13

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

13

13

 

Kubiak

Mikołaj

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

 

13

13

 

Januszewski

Bartosz

LZS Victoria Kołaczkowo

2005

 

13

13

42.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

13

 

13

43-46

Wołodźko

Filip

KST Energa Manekin Toruń

2004

9

 

9

 

Domek

Kacper

Krajna Sępólno

2006

9

 

9

 

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

9

 

9

 

Żeglarski

Miłosz

Gwiazda Bydgoszcz

2003

9

 

9

47-51

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

 

8

8

 

Wacławik

Wojciech

UKS 22 Włocławek

2002

 

8

8

 

Kaina

Mateusz

LZS Victoria Kołaczkowo

2003

 

8

8

 

Małecki

Patryk

LZS Victoria Kołaczkowo

2006

 

8

8

 

Pilarski

Tobiasz

Kusy Laskowice

2005

 

8

8

               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA