Atut Włocławek
 
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa dziewcząt
Liga młodzieżowa chłopców
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2007/2008
Klasyfikacje 2008/2009
Klasyfikacje 2009/2010
Klasyfikacje 2010/2011
Klasyfikacje 2011/2012
Klasyfikacje 2012/2013
Klasyfikacje 2013/2014
Klasyfikacje 2014/2015
Klasyfikacje 2015/2016
Klasyfikacje 2016/2017
Klasyfikacje 2017/2018
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2008
Mistrzostwa Woj. 2009
Mistrzostwa Woj. 2010
Mistrzostwa Woj. 2011
Mistrzostwa Woj. 2012
Mistrzostwa Woj. 2013
Mistrzostwa Woj. 2014
Mistrzostwa Woj. 2015
Mistrzostwa Woj. 2016
Mistrzostwa Woj. 2017
Mistrzostwa Woj. 2018
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień111
miesiąc454
wszystkie323756

Gościmy

Start arrow Klasyfikacje 2016/2017 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 16/17 Drukuj

 

       

Kadetki po II WTK 2016/17

     
               

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

Razem

1.

Adamska

Wiktoria

EMDEK Bydgoszcz

2002

70

68

138

2.

Błach

Amelia

Kusy Laskowice

2004

68

68

136

3.

Panek

Daria

LUKS Chełmno

2002

74

55

129

4.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

68

57

125

5.

Lemańska

Klara

Krajna Sepólno

2006

45

63

108

6.

Nogalska

Agata

LUKS Chełmno

2004

54

48

102

7.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

2004

49

50

99

8.

Oller

Daria

LUKS Chełmno

2004

45

46

91

9.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

45

41

86

10.

Łącka

Julia

UZTS Barcin

2003

41

44

85

11.

Kilanowska

Emilia

Kusy Laskowice

2002

38

38

76

12.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

24

44

68

13-14

Papierowska

Angelika

Kusy Laskowice

2004

33

33

66

 

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

33

33

66

15.

Kwiatkowska

Marita

IKTS Noteć Inowrocław

2003

38

24

62

16-17

Korzeńska

Małgorzata

LUKS Chełmno

2004

24

33

57

 

Wycichowska

Amelia

KST Energa Manekin Toruń

2007

24

33

57

18.

Grzybowska

Natalia

Kusy Laskowice

2002

13

38

51

19-22

Rujner

Martyna

Kusy Laskowice

2002

24

24

48

 

Radzimska

Natalia

Kusy Laskowice

2004

24

24

48

 

Kurzawska

Maja

KST Energa Manekin Toruń

2006

24

24

48

 

Samulska

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

24

24

48

23-25

Pacholak

Martyna

LUKS Chełmno

2004

13

24

37

 

Śmigiel

Majka

Kusy Laskowice

2004

13

24

37

 

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

2006

13

24

37

26-27

Bujak

Oliwia

IKTS Noteć Inowrocław

2003

33

 

33

 

Sikorska

Julia

Gwiazda Bydgoszcz

2004

33

 

33

28.

Wachowska

Sara

UZTS Barcin

2004

13

15

28

29.

Ligmanowska

Julia

Kusy Laskowice

2002

24

 

24

30-33

Maruszak

Emilia

KST Energa Manekin Toruń

2006

 

15

15

 

Rujner

Lilianna

Kusy Laskowice

2006

 

15

15

 

Będzlowicz

Agnieszka

Kusy Laskowice

2005

 

15

15

 

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

2005

13

 

13

               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA